Корзина
13 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
При покупке от 5 посевных единиц кукурузы доставка безплатноЗаказать
+380681002217
+380951764263
Корзина
Микроудобрения НАНИТ Master, фото 2

Микроудобрения НАНИТ Master

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Основною особливістю складу препарату HAHIT Master є повний комплекс макро- і мікроелементів з підвищеним вмістом фосфору і фізіологічно активних речовин. Ключовою властивістю продукту Наніта Master є наявність в складі відразу трьох форм фосфору: в формі фосфату, фосфіти і органічного фосфору. Фосфатна форма сприяє тривалому харчуванню рослин фосфором, а також запускає енергетичні процеси в клітинах, особливо стимулюючи ріст і розвиток кореневої системи в цілому. Фосфітная форма, крім фосфорного харчування, має унікальну властивість - завдяки руху по ксілемного і флоемним судинах, підвищувати стійкість організму рослини до патогенів і забезпечує максимальне засвоєння елементів живлення.

Особливості препарату:

- наявність фосфору в 3 доступних формах(фосфат, фосфіт, біологічний фосфор);

- фосфатна форма забезпечує пролонговане живлення рослин фосфором;

- фосфітна форма рухається по ксилемних і флоемних судинах, підвищуючи стійкість до патогенів;

- біологічний фосфор найшвидше поглинається рослиною, що дає змогу ефективно відреагувати на фософрне голодування і забезпечити рослину необхідним елементом в найкоротший срок, зменшуючи вірогідність втрати урожаю;

- повне хелатування мікроелементів, що гарантує швидке поглинання рослинами препарату.

Важливо!

Фосфор необхідний для підтримання майже всіх процесів життєдіяльності рослини - дихання, росту, бродіння, вуглеводного та білкового обміну. Фосфор також впливає на процес перетворення азоту в аміак, тому фософорне і азотне підживлення тісно повязані між собою. При недостачі фосфору порушується синтез білка та знижується його вміст в рослині та плодах(особливо важливо це для колосвих культур та сої).

В основному фосфор поглинається з грунту через кореневу систему. Проте, через слабку і недорозвинену кореневу систему, низькі температури, насиченість грунту пестицидами рослини поглинають лише невеликий відсоток фосфору. 

Саме для того, щоб рослина максимально споживала фософор з грунту, необхідно проводити передпосівну обробку насіння. Досліди, проведені з використанням НАНІТ MASTER показують, що рослини, насіння яких було оброблено перед посівом мають більш потужну кореневу систему та додаткові корінці. Крім того, сходи дружні та маса рослин вища.

Доцільно також проводити позакореневе підживлення НАНІТ MASTER на озимих культурах в період виходу з зими, коли температура грунту низька і фосфор недоступний.

Насичуючи рослину фософром та мікроелементами через листя, ми активізуємо роботу всього рослинного організму та збільшуємо ефективність поглинання мінеральних добрив.

Культури на яких використовується НАНІТ MASTER:

- озима та яра пшениця;

- озимий та ярий ячмінь

- соняшник

- кукурудза

- соя

Мікродобриво НАНІТ MASTER можна використовувати як самостійно(для обробки посівного матеріалу та ранньо-весняного підживлення) так і в системі поєднаннямікродобрив НАНІТ для польових культур.

 

Основные атрибуты
Производитель  НАНІТ
Страна производительУкраина
Дополнительные характеристики
МікродобриваНАНІТ
 • Цена: 128,78 грн.
 • В наличии

128,78 грн.

Купить
+380681002217
Отдел продаж
 • +380951764263
  Отдел продаж
 • +380501891484
  Консультация агронома
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
 • Понедельник
  09:0018:00
 • Вторник
  09:0018:00
 • Среда
  09:0018:00
 • Четверг
  09:0018:00
 • Пятница
  09:0018:00
 • Суббота
  09:0015:00
 • Воскресенье
  Выходной
Микроудобрения НАНИТ MasterМикроудобрения НАНИТ Master
В наличии
128,78 грн.